اولین باری است به کاراستارتر می آیید؟ برای اینکه طرز استفاده اپیدمی دیجیتال را بیاموزید و زندگی را آن طور که می خواهید بسازید از اینجا شروع کنید

سیاست های بازگشت پول

سیاست بازگشت پول

ما در جامعه کاراستارتر با تمام وجود مطمئنیم که شما عاشق خدمات و محصولات ما خواهید شد. به همین دلیل است که ما عشق و انرژی زیادی در آنچه برای شما خلق می کنیم می گذاریم.

 

اینباکس ویروس پرو سیاست بازگشت پول ندارد.

اینباکس ویروس پرو شامل سیاست بازگشت پول نمی شود؛ و دلیل این امر مشاوره های تلفنی، آموزش و نرم افزار ها ، انجمن ، پشتیبانی 24 ساعته و سایر خدمات و امکاناتی می باشد که به محض ثبت نام در اختیار شما قرار می گیرد.

اگر راجع به سیاست عدم بازگشت پول سوالی دارید، لطفاً به info@karstarter.ir ایمیل بفرستید.

 

آکادمی اپیدمی  سیاست بازگشت پول ندارد.

آکادمی اپیدمی و تمامی زیر مجموعه های این دوره، شامل سیاست بازگشت پول نمی شوند؛ و دلیل این امر آموزش ها ، خدمات و امکاناتی می باشد که به محض ثبت نام در اختیار شما قرار می گیرد.

اگر راجع به سیاست عدم بازگشت پول سوالی دارید، لطفاً به info@karstarter.ir ایمیل بفرستید.

ذهن ثروت ساز سیاست بازگشت پول ندارد

مجموعه ذهن ثروت ساز،  شامل سیاست بازگشت پول نمی شود؛ و دلیل این امر مشاوره های تلفنی، آموزش ها ، خدمات و امکاناتی می باشد که به محض ثبت نام فوراً در اختیار شما قرار می گیرد.

اگر راجع به سیاست عدم بازگشت پول سوالی دارید، لطفاً به info@karstarter.ir ایمیل بفرستید.

 

هر یک از دوره های کاراستارتر سیاست بازگشت پول مخصوص به خود را دارند که بر اساس دوره ای که خریداری می کنید، می توانید در دوره های 30، 60 و 90 روزه می توانید درخواست بازگشت پول کنید. البته برخی از دوره ها شامل سیاست بازگشت پول نمی شوند.

سیاست بازگشت پول به محض خرید دوره آغاز شده و تا زمانی که مشخص شده باشد ادامه می یابد.

اگر محصولی که خریداری کرده اید فیزیکی باشد، مثل کتاب های فیزیکی، CD  و DVD و یا لینک ها، برای این که فرآیند بازگشت پول شما آغاز شود، می بایست ابتدا محصول را به دست ما برسانید.

طبیعتاً محصولات دانلودی را نمی توانید به ما بازگردانید، ولی ما به شما اعتماد می کنیم و فرض را بر این می گذاریم که شما محصولات ما را به فروش یا عرضه مجدد نمی رسانید. و در صورتیکه با وجود بازگشت پول شما، شما هم چنان از محصولات استفاده کنید، در واقع از قانون مالکیت معنوی تخطی کرده اید ( به زبان ساده تر این کار دزدی محسوب می شود، که در شأن شما نیست) .

 

چگونه در خواست بازگشت پول کنیم؟

درخواست بازگشت پول خود را به ایمیل Info@Karstarter.ir ارسال کنید و لطفا فراموش نکنید که موضوع این ایمیل را "درخواست بازگشت پول" ذکر کنید؛ تا بتوانیم کار شما را سریع تر پیش ببریم.

اطلاعات مهم بازگشت پول : از زمان شروع فرآیند بازگشت پول ، امکان دارد تا 7 روزِ کاری زمان لازم باشد تا وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردد.

اغلب محصولات ما سیاست بازگشت پول ندارند. ولی به هر حال برای محصولات بالای 25 هزار تومان سیاست سه روزه لغوِ خرید موجود است. اگر پیش از 3 روز  در خواست بازگشت پول داشتید به Info@Karstarter.ir ایمیل بزنید و در خواست بازگشت پول را مطرح کنید.

با گذشت سه روز از خرید شما، ما متحمل هزینه می شویم ( به دلیل آموزش و خدماتی که ارائه می کنیم) و بنابرین امکان بازگشت پول وجود ندارد.

هم چنین کمک بزرگی به ما خواهد بود اگر دلیل درخواست برای بازگشت پولِ خود را برای ما بنویسید. البته این کار الزامی نیست، و از این اطلاعات برای فروختن محصول دیگری به شما استفاده نخواهیم کرد. ولی ما بازخوردهای شما را جدی می گیریم و نظر شما به ما کمک می کند محصولات و روند فروش خود را بهبود بخشیم. ما به دنبال جلب رضایت تمامی مشتریان خود هستیم.

این سیاست بازگشت پول در تاریخِ 22 / 8 / 94 به روز رسانی شد.