بیش از 100,000 دانش پذیر ( و حتی بیشتر) این کتاب را مطالعه کرده اند. .

اما آنها آنجا متوقف نشدند. بسیاری از این دانش پذیران؛ حتی کاملاً تازه کار هستند که ساخت کسب و کارآنلاین اطلاعاتی خودشان را ادامه دادند.

از آن زمان، من خیلی بیشتر درباره نحوه لانچ سریع و مؤثر کسب و کارآنلاین اطلاعاتی، یاد گرفته ام. علاوه بر آن، ما یک سال کامل در کار کردن با هزاران دانش پذیری که بازخوردهای باور نکردنی درباره اولین ویرایش به ما دادند وقت صرف کرده ایم.

با ترکیب استراتژی های جدیدم و دانش پذیرانم، متوجه شدم که باید نسخه دوم جدید و بهبود یافته گردش پول را به جهانیان ارائه کنم.

به عبارت ساده تر، گردش پول، چگونگی تبدیل کردن اطلاعات به یک کسب و کارآموزش می دهد. که هسته ل آن، دیجیتال اپیدمیک است - یکی از سریعترین و مؤثرترین روش های ساخت یک کسب و کار از صفر که می تواند درآمد پایدار ایجاد کند..

اینها سه مرحله مهم برای لانچ یک کسب و کار دیجیتال اپیدمیک هستند و با گردش پول سر و کار دارند: یافتن بازار، جمع آوری اطلاعات , و پولسازی از اطلاعات .

مردم در موضوعاتی که به آنها علاقمند هستند بهترین کار را انجام می دهند. یک محصول بر پایه علاقه یا یک بازار را انتخاب کنید که پتانسیل فوق العاده ای دارد.

جمع آوری اطلاعات: یک محصول دیجیتالی صوتی؛ تصویری یا متنی پک شده با محتوای با کیفیت بسازید که مردم برای خرید آن صف می کشند.

پولسازی از اطلاعات: حالا قسمت جالب رسید - پول ! یاد بگیرید یک کسب و کار خلق - درآمد بسازید، با ترافیک ثابت شده، و استراتژی های بازاریابی و نرخ تبدیل

همه روزه، میلیون ها نفر در جستجوی اطلاعات آنلاین می شوند.دیجیتال اپیدمیک به سادگی فرایند ساده کردن آن نیاز است و جواب چیزهایی که مردم به دنبالش می گردند را به آنها می دهد.

چه دانش، مهارت ویژه یا علایقی را همه جهانیان دوست دارند یاد بگیرند؟ حتی برای دانستن آن پرداختی داشته باشند؟ این جایی است که کسب و کار اطلاعاتی آنلاین می تواند شروع شود!

مهم ترین مرحله در دیجیتال اپیدمیک ...پولسازی است! گردش پول؛ نسخه دوم تماماً درباره پولسازی از اطلاعات است.

این کتاب به دو فاز تقسیم می شود. فاز#1 درباره چگونگی خلق درآمد با پیشنهاد دادن محصولات اطلاعاتی دیگران آموزش می دهد. . یهنی چه؟ آن به سادگی یعنی ساختن یک لیست ایمیل و پیشنهاد دیگرمحصولات اطلاعاتی است.

این فاز مهم؛ یکی از سریع ترین و ساده ترین روش های اثبات شده برای لانچ یک کسب و کارآنلاین اطلاعاتی است.

فاز#2. کلاً درباره یادگیری چگونگی ساخت یک محصول دیجیتال است. معرفی یک محصول و برند جدید به جهانیان؛ که به سادگی می تواند یک کسب و کار اطلاعاتی را واقعا سریعا رشد دهد..

 

دیجیتال اپیدمیک تا حد زیادی مسئول 150 میلیارد تومان محصولاتی است که من درفروش آنلاین آنها کمک کردم . به همین دلیل است که من برای آموزش به بیش از 350,000 دانش پذیر در سراسر جهان انتخاب شده ام.

اما سهم من فقط یک قطره ناچیز در دنیای چند میلیارد تومانی اقیانوس دیجیتال اپیدمیک است. فقط درباره این فکر کنید که: دیجیتال اپیدمیک چگونه اکثر مردم امروزه می خوانند، یاد می گیرند و رشد می کنند است!

بهترین قسمت: اینکه آن هنوز در استیج های اولیه خودش است. مردم در سراسر دنیا به عنوان یک روش جدیدیادگیری؛ به سمت دیجیتال اپیدمیک حرکت می کنند!

فقط به بعضی از این اعداد نگاه کنید:

:

امروزه کاملاً واضح است. که دنیای فوق العاده دیجیتال اپیدمیک می تواند بلیط استارت و رشد یک کسب و کارآنلاین اطلاعاتی باشد.

از آن جایی که من فکر می کنم حدود 13+ سال برای این کتاب سرمایه گذاری کرده ام.

از آن جایی که من فکر می کنم حدود 1.000+ دانش پذیر که موفقیت و اسرارشان را سهیم شده اند...

من واقعا از آنچه امروز پیشنهاد می دهم به خود می بالم. من نه تنها کتاب را پیشنهاد می دهم بلکه علاوه بر آن هدایای زیر را ارائه می دهم..

در اینجا آنچه در این کتاب آمده است را باز می کنم: :

 • 25 ویدئو کارآمد حتی بیشتر از آنچه در کتاب است؛ یاد بگیرید.
 • 35 دیاگرام هر مرحله موفقیت را عینی یاد بگیرید...
 • 7 ابزار موفقیت- فقط یکی از اینها می تواند در لانچ یک کسب و کار اطلاعاتی کمک کند. هر 7 تا را بگیرید!
 • 20 داستان شخصی خودم- هر داستان مثالی از آنچه باید انجام شود و آنچه نباید انجام شود را به اشتراک می گذارد....
 • 7 داستان دانش پذیرانم- از مثال های آنها استفاده کنید تا بعد از آن مدل یک کسب و کار اطلاعاتی شود.
 • راهنمایی های آنها را مرحله به مرحله دنبال کنید... 2 کاراستارتری قابل درک در 5 قسمت - .
 • و خیلی بیشتر !

در اینجا اسرار، استراتژی ها و راه حل های داخل گردش پول، نسخه 2...

 • بعد از ساختن تقریبا هیچی به مدت 18 ماه، آنچه انجام دادم تا همه چیز را عوض کنم را دقیقاً یاد بگیرید . (صفحه 28)
 • کشف می کنید که چطور از ورشکستگی و تقریبا مرگ آمدم تا حالا مالکیت یک کسب و کار اطلاعاتی موفق آنلاین در فقط چند سال زمان (صفحه 37)
 • یاد بگیرید چطور کسب و کارم را از I.C.U با استفاده از تعدادی ابزار شگفت انگیز ران کردم و چطور از هر جایی یک کسب و کار راندم. (صفحه 46)
 • اکثر پولسازترین بازارهای ساین را امروز یاد بگیرید (صفحه 65)
 • سریعترین روش ساخت یک لیست ایمیل با کیفیت را یاد بگیرید. (صفحه 76)
 • من متد TYPاثبات شده خودم به علاوه دو روش استارت ساخت سریع یک کسب و کار اطلاعاتی را به اشتراک می گذارم. (صفحه 100)
 • یاد بگیرید چطور در فروشگاه در جایگاه قدرت قرار بگیرید. . (صفحه 116)
 • بفهمید چطور من از کمد همسرم پول ساختم - ببخشید؟! (صفحه 125)
 • سه قسمت ثابت شده برای ساخت یک محصول اطلاعاتی پولساز را یاد بگیرید. (صفحه 127)
 • راز ساختن یک محصول دیجیتالی بدون نیاز به یک متخصص بودن - در هیچی ! (صفحه 162)
 • چگونگی ساخت یک قیف فروش بسیارپولساز را یاد بگیرید. (صفحه 169)
 • رازی که ممکن است فروش و پول را مضاربه کند، با یک ترفند کوچک (صفحه 189)
 • یاد بگیرید که چگونه یکی از دانش پذیرانم یک کسب و کار پولساز هنگامی که در یکی از فقیر ترین شهر های یزد زندگی می کرد ساخت.. (صفحه 208)
 • داستان دانش پذیرم را که از افغانستان فرار کرد و حالا یک کسب و کار اطلاعاتی موفق در تهران ران می کند را بفهمید.  (صفحه 217)

بعضی کتاب ها به منظور الهام بخشیدن هستند ..

مابقی برای آگاه سازی طراحی شده اند..

این یکی متفاوت است.. این ساخته شده تا تغییر ایجاد کند. . تغییرات واقعی در زندگی حرفه ای، شخصی و مالی شخصی.

از اولین صفحه به بعد، این کتاب متفاوت است. چرا من اسرارآمیزترین اطلاعات مربوط به کسب و کار خاص خودم، فرمول اثبات شده ام، و به همان نسبت داده ها و اثبات آن را در بر گرفته ام؟ چرا مراحل دقیقی را که بسیاری از دانش پذیرانم برای لانچ کسب و کار آنلاین اطلاعات موفق خود استفاده می کردند را نشان می دهم؟

دلیلش این است که ؛ این رازها ، استراتژی ها و کاراستارتریها فقط تئوری و فلسفه ی خالی نیستند - این یک نقشه راه مرحله - به - مرحله برای ساخت یک کسب و کار اطلاعاتی آنلاین پولساز است!

من در حوزه توسعه شخصی استارت خودم را زدم.آن ساده نبود، اما بعد از جنگیدن و بالا پایین درمسیر خودم، سرانجام اولین محصول میلیارد - تومانی ام را لانچ کردم. چطور آن را انجام دادم؟ اسرار من چه بود؟ برای موفقیت در این صنعت فوق العاده رقابتی، چطور از موانع عبور کردم؟

همه آن پاسخ ها در گردش پول، نسخه 2, پیدا می شوند! قدم های مرا دنبال کنید و یک کسب و کار اطلاعاتی آنلاین موفق لانچ کنید... و مسیری فراتر از آن.

 

قطعا هیچ فهمیدنی اینجا وجود ندارد. هیچ برنامه مستمر مخفی وجود ندارد. هیچ ترفند و تدبیر بازاریابی وجود ندارد..

من به سادگی می خواهم یک رابطه را باز کنم. آفر این کتاب عالی را به عنوان اولین دست دادن ما در نظر بگیرید. البته، اگه در آینده کمک و ابزارهای بیشتری نیاز شوند...من تحسین می کنم اگر که مردم برای ادامه دادن به شرکت من برگردند و رابطه ما گسترش یابد!!

به من اعتماد کنید، هیچ دستور مخفی اینجا وجود ندارد. من به سادگی می خواهم ارتباطی را با آفر ابزارهایی که به من کمک کردند کسب و کارم را بسازم استارت بزنیم. نه چیزی بیشتر! .

 

نه تنها این کتاب ارزشمند را فقط با 30 هزار تومان می گیرید، بلکه من واقعا قصد دارم هر آنچه برای یک استارت در حال اجرا نیاز می شود را ارائه کنم! ما تصمیم گرفته ایم این آفر را حتی با 5 هدیه رایگان ارزشمند تر کنیم!

هذیه رایگان 1

دوره ویدیویی رایگان

حالا، فقط کتاب رو دریافت نمی کنید بلکه به یک دوره ویدیویی رایگان دسترسی دارید که جریان کل کتاب را دنبال می کند. در طول کتاب ، بخش هایی مانند زیر خواهند بود: :

من بیش از 25 ویدئو را آماده کرده ام که تمام مراحل را پوشش میدهد - 1 در یک زمان. !

همه این ویدیوها رو خودم شخصاً شات کردم - با استفاده از جدیدترین و به روز ترین تکنیک ها، که کاربرد آنها سریعا می تواند استارت بخورد. .

هدیه رایگان #2

کارگاه درآمد - لایو با امیر رضا دهقان

اگر کسی بخواهد یک نسخه از این کتاب را فقط برای این هدیه رزرو کند؛ ارزشش بیشتر از آن خواهد بود. من 3 جلسه آموزشی لایو را به صورت رایگان اجرا خواهم کرد که دقیقاً نشان می دهم که چطور یک کسب و کار اطلاعاتی آنلاین استارت می خورد.

10روز در آموزش مجازی، مستقیم با من بگذرانید..

این کارگاه درآمد فقط روی فاز #1 سیستم گردش پول متمرکز خواهد بود..

یاد بگیرید که چطور به سادگی با پیشنهاد محصولات دیگران و کسب کمیسیون های 50-75% ، یک کسب و کار اطلاعاتی آنلاین لانچ کنید! !

هدیه رایگان #3

کارگاه پول - لایو با امیر رضا دهقان

درست است. من هنوز برای 12 روز کارگاه مجازی دیگری انجام می دهم..

این بار، من قصد دارم نحوه رشد یک کسب و کار آنلاین اطلاعاتی را آموزش بدهم. اسرار فاش شده در این وبینارها واقعاً می تواند یک کسب و کار را به سطح بعدی ببرد. !.

ما 3 جلسه کارگاه لایو را به صورت رایگان صرف رفتن به؛ یک سیستم 7 مرحله ای برای لانچ یک محصول اطلاعاتی آنلاین و جذب ترافیک برای آن خواهیم کرد. سیستم 7 قسمتی؛ به صورت دیاگرام زیر است و من چگونگی مستر شدن در آن را آموزش خواهم داد.

باز هم، کل این کارگاه مجازی -- با ارزش 990 هزار تومان - به صورت رایگان آفر داده می شود. !

هدیه رایگان #4

اتوماسیون خودکار!

اولین تکنولوژی که برای کمک به راه اندازی یک کسب و کار آنلاین اطلاعاتی ساخته شده است!

با افتخار من هم یکی از بنیانگذاران این شرکت هستم. ما در مجموع 2 میلیارد برای ساخت این پلتفرم سرمایه گذاری کرده ایم؛ این بخش بسیار عظیم است! که به تنهایی می تواند کل کسب و کار آنلاین را بسازد و به صورت خودکار مدیریت کند. !

می توانید 14 روز از این سرویس به صورت رایگان استفاده کنید. !

 • ساخت صفحات وب این بخش بسیار عظیم است! !
 • هاست صفحات وب
 • ذخیره سازی تمام راهنمایی ها و ایمیل ها
 • پاسخ دهی خودکار
 • پخش همزمان برای میلیون ها نفر در یک زمان
 • اتوماسیون 100%
 • در دسترس بودن در هر نقطه ای در جهان !

این لیست تنها 10% از اون چیزی که اتوماسیون اداری می تواند انجام بدهد؛ پوشش میدهد. برای دسترسی رایگان 14 روزه آماده باشید. !

در این قسمت , 5 هدیه تشویقی رایگان . در نظر گرفته شده. پس همین الان گردش پول را تهیه کنید! !

دسترسی سریع آنلاین

این بی-مخی است. این کتاب شامل تعداد زیادی فرمول؛ . مراحل و ابزاری است که من به صورت مستمراستفاده کرده ام تا کسب و کار اطلاعاتی موفق خودم را لانچ کنم. .

اکنون زمان اقدام کردن است! به پیش بروید و کتاب را بگیرید. . آن هرگز ارزان تر نخواهد بود. .

 

من می دانم که ابزارها، کیس استادی ها، فرمول، دوره های ویدئویی بسیار عالی ... همه چیز در این کتاب ممکن است در استارت خوردن یک کسب و کار آنلاین اطلاعاتی کمک کند. من به این را می دانم چون خودم شخصاً آن را زندگی کرده ام و بنابراین تعداد زیادی دانش پذیر دارم.

به این دلیل که می دانم این محتوا چقدر قدرتمند و تغییر دهنده زندگی می تواند باشد؛ من گارانتی راضی کننده دیوانه وار خودم را آفر می دهم..

من گارانتی می کنم که همه این کتاب را دوست خواهند داشت (و از آن بهره میبرند) ، یا می توانند آن را نگهدارند, و من، هزینه 30 هزار تومانی. را استرداد خواهم کرد. بدون ریسک.

سلب مسولیت:نتایج عمومیت ندارد و برای همه افراد یکسان نیست

به یاد داشته باشید، 100,000 دانش پذیر نسخه اول گردش پول را خریدند . نسخه دوم را می توانید فقط با 30 هزار تومان بگیرید. !

در ادامه آنچه بسیاری از آنها درباره نسخه اول گفتند: :